Avtor: urednik Objavljeno: 10. 03. 2018

Oznanila na 4. postno nedeljo

- (Jutri) v nedeljo, 11. 3. bo četrti postni večer, med sveto mašo popoldne bomo slišali Krekov nagovor o odpuščanju, po maši pa film o Fatimi.

- Vabljeni k skupni molitvi križevega pota v cerkvi, ki bo v postu vsak petek ob 18h in vsako nedeljo ob 16:30.

- Čaščenje pred najsvetejšim bo v ponedeljek po večerni sveti maši in v sredo pred mašo.

- V torek je 5. obletnica izvolitve papeža Frančiška.

- Prihodnjo nedeljo, 18.3. začenjamo teden družine. Za zakonce so pripravljene zloženke, na katerih so preproste in konkretne spodbude za moža in ženo za vsak dan tednu. Povabljeni ste, da naredite te predlagane korake. Zato vzemite zloženke, vsak svojo, ki jih najdete zadaj pri tisku.
V tem istem tednu od 18. do 25. marca je tudi radijski misijon na radiu Ognjišče. Vsak dan bosta misijonska govora ob 10.15 in 17.00. Vabljeni k poslušanju.
Je pa prihodnja nedelja tudi tiha in papeška nedelja. Pri nas bomo popoldne za peti postni večer prisluhnili Krekovemu nagovoru o Jezusu Kristusu kot vzgojitelju človeštva.

- Na cvetno nedeljo, 25. marca, vabljeni k blagoslovu zelenja pred cerkev sv. Florjana ob 9:15 in na skupen križev pot na grad popoldne ob 15h.