Avtor: urednik Objavljeno: 18. 03. 2019

- Popoldne bo ob 16:30 molitev križevega pota, ob 17h 2. postni večer. Po njem pa tudi srečanje ŽPS, na začetku z gostjo postnega večera.

- Adoracija - molitev pred najsvetejšim bo v ponedeljek po večerni sveti maši in v sredo od 18h do sv. maše. Vabljeni!

- V torek je praznik sv. Jožefa, Jezusovega rednika. Sveti maši bosta dopoldne ob 9:30 in zvečer ob 18:30. Popoldne ob 17h vabljeni na Duhovno branje.

- Križev pot bomo v postu skupaj molili v cerkvi vsak petek ob 18h in vsako nedeljo ob 16:30. Vabljeni.

- Prihodnjo nedeljo popoldne vabljeni na 3. postni večer z naslovom Molitev za umirajoče in pokojne.

- Na voljo je nov Župnijski list. Vzemite ga.

- Napovedujemo tudi postno srečanje z zakoncema Čušin na soboto pred cvetno nedeljo, 13. aprila, ob 9. uri. Na to srečanje ste vabljeni vsi župljani, lahko povabite tudi sorodnike, prijatelje.