Avtor: urednik Objavljeno: 12. 11. 2020

povezani v molitvi

DKPS

O pobudi molitvenih kartic članov Povezani v molitvi, temeljni namen in dejavnosti najdete na strani Povezani v molitvi od Društva katoliških pedagogov.

Duhovni ponedeljek

•  17:00 spoved
  •  18:30 sveta maša
  •  19:10 skupna molitev, adoracija in vodena meditacija (do 20:00).

Kraj: Cerkev sv. Jakoba, Ljubljana. VEČ.

MOLITEV ZA ZDRAVSTVENO OSEBJE

Na god sv. Martina, 11. 11. 2020 smo začeli z molitvijo za zdravstveno osebje. Molitev bo potekala v cerkvi sv. Jakoba.

V času korone, ko se število bolnikov veča, so zdravniki in medicinske sestre in vse osebje zapoleno v zdrvstvu, v domovih za ostarele in drugih podobnih ustanovah bolj obremenjeni. Pogosto tudi izpostavljeni okužbi. V podboro njim bomo vsako jutro ob 7.35 molili rožni venec, ob 8.00 pa bo prav zanje darovana sveta maša. Prenos molitve in svete maše bo preko Facebooka POVEZANI V MOLITVI. Vabljeni, da z molitvijo podpremo zdravsrtvene delavce. Naj Gospod obilno blagoslavlja njihovo delo in vse varuje. Marija naj jih varuje s svojim plaščem.