Avtor: urednik Objavljeno: 25. 02. 2017

7. nedelja med letom - 19. februar 2017

Objavljamo tedenski razpored svetih maš v naši župnijski cerkvi, ki ga nejdete tudi pod Utrip župnije
Pri maši (v nedeljo) ob 17h boste lahko prisluhnili piransko-beneškim zvokom Tartinijevih in Vivaldijevih skladb za trobento in orgle in nagovoru dr. Primoža Krečiča, stolnega župnika v Kopru in predavatelja na teološki fakulteti.
Za romanje z župnijo Rakek po romarskih krajih italijanskega Jadrana imamo spored. Visi na oglasni deski ob izhodu iz cerkve, si ga lahko ogledate
Prihodnji nedeljo bomo med sveto mašo ob 17h lahko prisluhnili priljubljenih Bachovim skladbam: Dulcis Musica na renesančno-baročnih in Jenkovih orglah v naši cerkvi.
Kurilna sezona nas spodbuja k še obilnejši radodarnosti za potrebe naše župnije. Bog povrni za vsak dar, ki je nujni pogoj za ogrevanje cerkve in naših prostorov.