Avtor: urednik Objavljeno: 15. 07. 2017

Oznanila na 15. navadno nedeljo

- Prihodnja nedelje je za nas zunanja slovesnost godu našega župnijskega zavetnika sv. Jakoba. Ob 9:30 bo slovesna sveta maša, pel bo župnijski pevski zbor, po maši pa povabljeni na srečanje na dvorišču.

- Hkrati je prihodnja nedelja tudi Krištofova nedelja, priložnost, da se zahvalimo za srečno prevožene poti in prosimo Božjega varstva za vse udeležence v prometu. K jutranji maši ob 8h, ko so še spuščeni količki, lahko na župnijsko dvorišče pridete z vozili za blagoslov – kolikor bo prostora.

Ta dan tudi zbiramo darove za vozila naših misijonarjev.

- P. France Šetar je pravkar izdal knjižico Nova Emona, novelo o možnem stanju Slovenije 2060 leta. Nekaj izvodov je na voljo zadaj pri izhodu med drugim tiskom. Priporoča se za kakšen dar. Na voljo pa je tudi druga njegova knjiga: Med njim in menoj. Knjiga je prevod meditacij ob besedilih Nove zaveze. Tudi za to se priporoča za kakšen dar. Če jih zadaj zmanjka, se oglasite pri njem ali v zakristiji.