Avtor: urednik Objavljeno: 2. 12. 2017

Oznanila na prvo adventno nedeljo

- Popoldne ob 17h je prvi adventni večer, pel bo župnijski zbor, gost bo g. Igor Blažič. Vabljeni.

- Vabljeni k češčenje pred najsvetejšim, ki bo v ponedeljek po sv. maši in v sredo pred večerno mašo.

- V torek po večerni sveti maši imamo miklavževanje. Zadaj ob izhodu vas vabimo, da lahko oddate prispevke za Miklavža, tako starši otrok, kot ostali, ki želite kaj prispevati za otroke, ki obiskujejo verouk iz zavoda Janeza Levca.

- V sredo goduje sv. Nikolaj, v četrtek sv. Ambrož, v petek je praznik Brezmadežno spočetje Device Marije, svete maše bodo pri nas ob 7h zjutraj, ob 9:30 in ob 18:30.

- Prihodnja nedelja je 2. adventna, popoldne bo pri nas drugi adventni večer, pel bo zbor Sirius, gost pa bo g. Igor Dolinšek.

- Zadaj so na voljo adventni venčki, ki jih dobimo iz župnije Rakek, prispevek zanje je 10.-€.

- Po sveti maši ste lepo povabljeni, da pridete v prezbiterij k sliki sv. Frančiška, ki danes goduje. Slika je restavrirana oltarna slika iz Frančiškove kapele. Vabljeni, da si vzamete kakšno razglednico notranjosti Frančiškove kapele pred obnovo, molitev sv. Frančiška ali pa zadaj ob izhodu knjigo o njem. Če morete lahko za knjigo v nabiralnik za tisk oddaste kakšen dar.