Avtor: urednik Objavljeno: 1. 12. 2018

Oznanila na 1. adventno nedeljo

- (Jutri) Danes popoldne ob 17h začenjamo adventne večere: Med sveto mašo bo nagovor na temo Vzgoja, prepeval bo župnijski pevski zbor.

- Adoracija - molitev pred najsvetejšim bo v ponedeljek po večerni maši in v sredo od 18h do sv. maše. Vabljeni!

- Na čiščenje cerkve ste povabljeni v torek po večerni sveti maši. Vsaka pomoč bo dobrodošla.

- V sredo 5. decembra bodo pri večerni maši sodelovali otroci, po maši pa bo miklavževanje. Starši, ki želite, da sv. Miklavž obdari vaše otroke, sporočite imena otrok sestram ali v zakristiji. Zadaj v cerkvi bo tudi skrinjica pomagajmo miklavžu, namenjena obdarovanju otrok s posebnimi potrebami iz zavoda Janeza Levca.

- V ponedeljek goduje sveti Frančišek Ksaver, v četrtek sv. Nikolaj; v petek Ambrož, škof in cerkveni učitelj; v soboto je praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije. Pri nas bosta sveti maši ob 9:30 dopoldne in zvečer ob 18:30.

- Študentke katoliškega študentskega doma Alojzije Domajnko (pri sestrah HMP) bodo prodajale božične voščilnice prihodnjo nedeljo (2. adventna) po sveti maši. Darovi bodo namenjeni dobrodelnemu projektu za mlade v stiski.

- Izšel je nov Župnijski list. Dobite ga zadaj v cerkvi.