Avtor: urednik Objavljeno: 25. 06. 2022

Kaj ostaja v spominu ob koncu verouka 2022

Z veroučenci smo na sončno nedeljo 5. 6. 2022 pri maši ob 9:30, zaključili veroučno leto. S petjem, branjem prošenj, zahvalami in prinašanjem darov smo aktivno sodelovali pri sveti maši, po maši pa nam je župnik razdelil pobarvanke o svetem Ignaciju, prejeli smo spričevala in se še malo podružili na dvorišču pred župnijščem.

Otroke smo vprašali kaj jim je bilo pri letošnjem verouku najbolj všeč, kaj si bodo zapominili in odnesli s seboj na poletne počitnice, s seboj v življenje.

• Meni je bilo najboljše vse! (Lejla)

• Najbolj mi je bilo všeč, da sem pri verouku dobila uporabne nasvete. (Vita)

• Da smo se hecali in smejali. (Lev Janez)

• Vse. Dobesedno vse. Všeč mi je bilo, ker smo se pogovarjali o življenjskih stvareh. (Sheila)

• Da smo zaigrali veliko svetopisemskih zgodb. (April)

• Najboljše je bilo, ker smo se smejali. (Rubi)

• Mislim ... katehistinja je ... res kul. (Zofija)

• Ko smo se skupaj igrali. (Lenart)

• Ker je bilo sproščeno. Ker smo se pogovarjali o stvareh, ki nas zanimajo. In o stvarek o katerih še nič ne vemo. (Juta)

• Vseeee! In da smo šli na sladoled. (Luna)

Letošnje veroučno leto je sicer zaključeno, vendar se veselimo poletja, saj bomo skupaj tudi na poletnem oratoriju, ki ga pripravljajo sestre FMA skupaj s katehistinjo Emo in animatorji.