Avtor: urednik Objavljeno: 20. 05. 2017

Oznanila na 6. velikonočno nedeljo

- Danes je 6. velikonočna, tudi nedelja turizma. Po popoldanski sveti maši bo ob 18h tudi letni koncert APZ Alojzij Mav, prepevali bodo Marijine pesmi. Vabljeni.

- V sredo je god Marije pomočnice kristjanov ali Marije pomagaj.

- V četrtek je praznik Gospodov vnebohod. Pri nas bosta dve sveti maši, dopoldne ob 9:30 in zvečer ob 18:30. Pri večerni sveti maši bo pel APZ Alojzij Mav.

- V petek je začetek devetdnevnice v čast Svetemu Duhu, kot priprava na binkoštni praznik.

- Ob 20h pa bo v naši cerkvi tudi koncert Maša za mir orkestra Cantabile, Zbora Adoremus in zbora Cor iz Švice. Organizator pobira vstopnino preko sistema Evantim, ali pol ure pred koncertom ob vhodu.

- Prihodnja nedelja bo 7 velikonočna. Pri sveti maši popoldne ob 17h sodelujeta svetovno znani organist László Fassang in violončelistka Ditta Rohmann. Vabljeni

- Na voljo je nov župnijski list, vzemite si ga.